Úvod       Aktuálně       Výrobky a služby       Reference       O firmě       Co vás zajímá       Kariéra       Kontakty     

Profil firmy

Historie

Sídlo v letech 1995 -2005, dnes výroba hliníkových okenStavona, společnost s ručením omezeným, vznikla roku 1991. Od počátku působíme v oboru výroby oken, dveří, výloh, zimních zahrad, posuvných stěn a rolet, včetně příslušenství (parapety, sítě proti hmyzu, žaluzie apod.). Od doby vzniku se firma značně rozrostla technicky, personálně i objemem výroby.Současnost
Současné výrobně - administrativní centrumSe svým ročním obratem cca 200 mil. Kč se řadíme k významným výrobcům stavebních otvorových výplní na českém trhu. O zákazníka a jeho zakázky se dnes ve firmě stará přes 80 fundovaných pracovníků a to jak v úseku obchodním, výrobním, tak i montážním. Pro své klienty zajišťujeme nejen výrobu a montáž, ale bezplatně navrhujeme technická řešení výplní, zaměřování, případné technické konzultace s projektanty, apod. Firma má celorepublikovou působnost, výroba probíhá ve špičkově zařízených výrobních prostorách v Českých Libchavách (u Ústí nad Orlicí). Zde sídlí také centrála společnosti.
Obchodní zastoupení naleznete v Praze, Pardubicích, Liberci, v Boskovicích či v Pelhřimově.

Výroba
Firma Stavona neustále pracuje na zkvalitňování své produkce a zvyšování jakosti veškerých poskytovaných služeb. Protože středem zájmu firmy je spokojenost zákazníků, klademe důraz na kvalitu a dlouhou životnost výrobků při zachování jejich plné funkčnosti. Výroba je realizována na moderních strojích, racionálně a v zaručené kvalitě. Proto se také po dlouhodobém procesu firma stala držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Dále naše společnost v souladu s moderní evropskou politikou usiluje o zkvalitnění životního prostředí a proto zavedla systém environmentálního managementu ISO 14001, který pomáhá firmě být ohleduplnou ke svému okolí. Hlavním dokumentem v této oblasti je firemní politika jakosti a životního prostředí.
Naše výrobky mohou mít nespočetně variant od „jednoduchých“ oken v základním provedení až po složité konstrukce se zvýšenou bezpečností a se speciálním zasklením. Znamená to tedy, že jsme schopni vyrobit vše, co výroba otvorových výplní obsahuje.
Trvalá orientace na zákazníka se objevuje i v našem heslu: „spokojený zákazník – úspěšná firma“.Vedení
Jednatel a ředitel společnosti:
Jednatel a vedoucí ekonomického úseku:
Jednatel a vedoucí výrobně-technického úseku:
Jednatel a vedoucí montážního úseku:
Vedoucí výroby:
Ing. Antonín Sychra
Hana Skokanová
Ladislav Cink
Ivo Dvořák st.
Jiří Jansa

  • 22 let zkušeností
  • česká firma s nejdelší tradicí
  • bezpečnostní kování proti vloupání
  • špičková kvalita - profily třídy A
  • největší výběr barev a dřevodekorů
  • výhodná cena - jsme přímý výrobce
  • záruka 5 let, záruční i pozáruční servis
  • poskytujeme koordinované komplexní služby od zaměření až po montáž
  • předváděcí centra s expozicemi oken a dveří
Profily kvality třídy A
O 10% více materiálu pro lepší výkon

více…


Bezpečná okna
Bezpečnostní prvky proti vloupání

více…


Videoprezentace naší společnosti
od sepsání smlouvy po výrobu vašich oken

více...


Skutečná úspora
získejte maximální úsporu energií

více...